محل تبلیغات شما
بگو نازنینم ، بگو کدام یک از ما عاشقتریم ؟؟؟

من که لحظه ای از یادت جدا نشده ام ، یا تو که حتی لحظه ای به یادم نیستی

کدام یک از ما غمگین تریم ؟؟؟

من که این بغض لعنتی ثانیه ای رهایم نمیکند ، یا تو که خبر از دل تنگم نداری

کدام یک از ما بیشتر دوست داشتیم ؟؟؟

من که با چشمانی بارانی نگرانم تا فرصت پیش اید و برای همیشه تو را از دست بدهم ، یا تو که با میل و رضایت من را به سمت دیگران میرانی

کدام یک تنهاتریم ؟؟؟

من که تمام لحظه هایم را با تو و فکر تو پر کرده ام و دریچه چشمانم فقط به روی تو باز میشود ، یا تو که انقدر خواستنی هستی که اجازه تنهایی به تو داده نمیشود و هرگز تنها نخواهی ماند

کدام یک ترس بیشتری داریم ؟؟؟

من که نمی خواهم فردایت با دیگری رقم بخورد ، یا تو که میگویی اهمیتی به بودن دیگران در زندگی من نمیدهی 

اگر جدایی همیشگی باشد در فردایی که ایمان دارم می اید ، در فردایی که احساسم با اطمینان می گوید هم دیگر را خواهیم دید

آن روز تو پشیمان تری یا من ، تو که صبر بیشتری نداشتی یا من که عجله نکردم

آن روز احساس کدام یک از ما مثل امروز مانده

احساس من مثل امروز مانده؟؟؟ که آسمان دلم هر لحظه و ثانیه از دوری تو ابری است ، یا احساس تو مثل امروز تو ؟؟؟ که هیچ جایی برای من ندارد

کدام یک از ما با چشمانی ابری دیگری را نگاه خواهد کرد ؟؟؟ و کدام یک شانه ای بالا خواهد انداخت که گذشته ها گذشته ، کدام یک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در فردای دیدار کدام یک از ما پشیمان تریم نازنین ، کدام یک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.

شب با فاصله میسوزد

چکیده ای از "بیوگرافی میلاد شیخ زاده (قصاص)

آموزش اینستاگرام توسط دانیال خسروانی

تو ,یک ,، ,کدام ,؟؟؟من ,ای ,از ما ,یک از ,کدام یک ,، یا ,تو که

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دورهمی دکوراسیون و لوازم خانگی joimacipcomp " روستای گزور سفلی " مدرسه آموزش از راه دور سلام (دخترانه) پایگاه اطلاع رسانی رستم کریمی وش آتکی maumentjopal خانه حسینعلی فاضلی نیا (روستای کفشگیری) phaitrocenin طراحی سایت